אמהות מספרות

ציפי לויאן, רמת השרון, 2015

היי ביאטריס, עכשיו כשהעניינים אצלנו נרגעים ומתייצבים ונכנסים לשגרה נעימה, אני מוצאת את עצמי נזכרת בהתחלה. כמה קשה, כואב ומייאש היה, ואיזה מזל גדול היה לי שהופעת לי בחיים. בחיי... כל הנקה אני חושבת ונזכרת איך הצלת לי את ההנקה. איך קיבלתי ממך כיוון, דרך וביטחון. רוצה להגיד לך תודה מעומק הלב על כל מה שקיבלתי ממך בנדיבות, בחכמה ובעדינות. אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם. מאחלת לך הצלחה רבה.

אפרת, רמת גן, 2015

ביאטריס אני בהלם!!!!! אני משכיבה אותה במיטה, היא ישר מניחה ראש ותוך כשתי דקות נרדמת עם השיר שלימדת אותי!!!! אפילו לא יבוב אחד! שום התנגדות או קיטור!!!! אני המומה! ישנה מ 20:00 עד 06:40 וקמה רק פעם אחת לאכול ונרדמה מיד. מדהים!!!! זה הכל בזכותך! תודה רבה רבה!!!! אנחנו מאושרים!!!! מי היה מאמין שנשב ככה והיא תישן???????

טליה, תל אביב, 2015

ביאטריס, בפעם הראשונה כשהגעת לביתי היית נינוחה וחייכנית, היה בך משהו כל כך אמיתי שמייד אפשר לי להיפתח אליך ולשפוך את ליבי. בדרכך העדינה והנבונה פתרת לי קושי גדול בהנקה ובזכותך עד היום אני מניקה (כבר חצי שנה). המפגש היה נעים, מחזק ומלמד. הקדשת זמן רב ונתת תשומת לב מרובה לבתי ולי. לאחר שנכנסתי לשגרה המשכתי להיעזר בך מידי פעם ולמזלי תמיד נענת והיית לצידי. אני מודה מקרב לב על החיזוקים והתמיכה שנתת לי.

אורית, תל אביב, 2015

ביאטריס היקרה, ברצוני להודות לך מקרב לב על העזרה והתמיכה לכל אורך הדרך. בזכות ובעזרת הדרכתך המקצועית והלבבית, הצלחתי להתמודד עם היותי אם יחידנית. סללת לי את הדרך לתפקד בכוחות עצמי, והענקת לי ביטחון להמשך הדרך. תודה רבה 🙂

יש לך שאלה? צרי איתי קשרביאטריס גל

יועצת ומלווה להורות ראשונית